Zasilacz awaryjny (UPS) ARMAC Office PSW 650F 650 VA 7 Ah Schuko F (O/650F/PSW)
Zdjęcia 3 |
ARMAC Office PSW 650F 650 VA 7 Ah Schuko F |
|
Jak wybrać akumulator do UPSJakie są technologie akumulatorów do UPS, jak obliczyć ich wymaganą pojemność i prawidłowo uwzględnić prąd ładowania?
Jak obliczyć żywotność baterii sprzętu domowego i komputerowegoJak długo wytrzyma komputer warunkowy lub lodówka z zasilacza UPS podczas przerw w dostawie prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog ARMAC 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele ARMAC.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup ARMAC Office PSW 650F 650 VA 7 Ah Schuko F
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Armac Zasilacz awaryjny Armac Line-In 650VA Office Pure Sine Wave LCD 2x23 | 372 zł |
Armac Office 650F LCD UPS-ARM-032 | 439 zł |
Zasilacz UPS ARMAC Pure Sine Wave Office 650VA | 379 zł |
Zasilacz UPS ARMAC Pure Sine Wave Office 650VA | 458 zł |
Armac Zasilacz awaryjny Armac Line-In 650VA Office Pure Sine Wave LCD 2x23 | 372 zł |
Zasilacz UPS ARMAC Pure Sine Wave Office Line-interactive, 650 VA, 230V | 376 zł |
Modyfikacje ARMAC Office PSW 650F
Ceny na ARMAC Office PSW 650F |
---|---|---|---|---|
ARMAC Office PSW 650E 650 VA 7 Ah Schuko E | od 343 zł | 18 oferty | ||
ARMAC Office PSW 650F 650 VA 7 Ah Schuko F | od 372 zł | 7 oferty | ||
ARMAC Office PSW 850E 850 VA 9 Ah Schuko E | od 401 zł | 14 oferty | ||
ARMAC Office PSW 850F 850 VA 9 Ah Schuko F | od 423 zł | 10 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →