Zasilacz awaryjny (UPS) ARMAC Home 1500E 1500 VA 9 Ah Schuko E (H/1500E/LED)
ARMAC Home 1500E 1500 VA 9 Ah Schuko E |
|
Gniazda francuskie Schuko typ E (z pinem)
Jak wybrać akumulator do UPSJakie są technologie akumulatorów do UPS, jak obliczyć ich wymaganą pojemność i prawidłowo uwzględnić prąd ładowania?
Jak obliczyć żywotność baterii sprzętu domowego i komputerowegoJak długo wytrzyma komputer warunkowy lub lodówka z zasilacza UPS podczas przerw w dostawie prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog ARMAC 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele ARMAC.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup ARMAC Home 1500E 1500 VA 9 Ah Schuko E
Wszystkie ceny 21 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ARMAC H/1500E/LED Armac UPS Home Line | 489 zł |
Armac Home 1500E UPS 1500VA / 950W | 478 zł |
Armac UPS Line-Interactive Home 1500E LED 1500VA 4x230V PL AUARAL2W0000003 | 479 zł |
Armac Home 1500E LED UPS-ARM-008 | 509 zł |
Armac UPS Line-Interactive Home 1500E LED 1500VA 4x230V PL 41202 | 479 zł |
pokaż 16 ofert
Modyfikacje ARMAC Home 1500E
Ceny na ARMAC Home 1500E |
---|---|---|---|---|
ARMAC Home 1000E 1000 VA 7 Ah Schuko E | od 319 zł | 19 oferty | ||
ARMAC Home 1000F 1000 VA 7 Ah Schuko F | od 307 zł | 20 oferty | ||
ARMAC Home 1500E 1500 VA 9 Ah Schuko E | od 455 zł | 23 oferty | ||
ARMAC Home 1500F 1500 VA 9 Ah Schuko F | od 472 zł | 15 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →