Zasilacz awaryjny (UPS) ARMAC R2000IPF1 2000 VA
Zdjęcia 8 |
ARMAC R2000IPF1 2000 VA |
|
Jak wybrać akumulator do UPSJakie są technologie akumulatorów do UPS, jak obliczyć ich wymaganą pojemność i prawidłowo uwzględnić prąd ładowania?
Jak obliczyć żywotność baterii sprzętu domowego i komputerowegoJak długo wytrzyma komputer warunkowy lub lodówka z zasilacza UPS podczas przerw w dostawie prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog ARMAC 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele ARMAC.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup ARMAC R2000IPF1 2000 VA
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Armac SAI Interactive R2000IPF1 2000 W | 2 604 zł |
Armac Zasilacz awaryjny UPS On-Line 2000VA LCD Rack 6 x IEC C13 USB-B meta | 2 293 zł |
UPS Armac PF1 (R/2000I/PF1) | 2 026 zł |
pokaż 6 ofert
Modyfikacje ARMAC R2000IPF1
Ceny na ARMAC R2000IPF1 |
---|---|---|---|---|
ARMAC R1000IPF1 1000 VA | od 1 366 zł | 9 oferty | ||
ARMAC R2000IPF1 2000 VA | od 2 026 zł | 12 oferty | ||
ARMAC R3000IPF1 3000 VA | od 2 270 zł | 12 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →