Zasilacz awaryjny (UPS) ARMAC Home 850E 850 VA 9 Ah Schuko E (H/850E/LED)
ARMAC Home 850E 850 VA 9 Ah Schuko E |
|
Gniazda francuskie Schuko typ E (z pinem)
Jak wybrać akumulator do UPSJakie są technologie akumulatorów do UPS, jak obliczyć ich wymaganą pojemność i prawidłowo uwzględnić prąd ładowania?
Jak obliczyć żywotność baterii sprzętu domowego i komputerowegoJak długo wytrzyma komputer warunkowy lub lodówka z zasilacza UPS podczas przerw w dostawie prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog ARMAC 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele ARMAC.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup ARMAC Home 850E 850 VA 9 Ah Schuko E
Wszystkie ceny 14 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
UPS Armac Home Line-Interactive 850E LED 2x230V PL (H/850E/LED) | 312 zł |
Armac Zasilacz awaryjny Line-Interactive 850VA H/850E/LED/V2 AUARAL1W00000 | 217 zł |
Armac Home 850E LED V2 UPS-ARM-054 | 269 zł |
Armac Zasilacz awaryjny Line-Interactive 850VA H/850E/LED/V2 120152 | 217 zł |
Zasilacz UPS ARMAC Home H/850E/LED/V2 | 260 zł |
pokaż 9 ofert
Modyfikacje ARMAC Home 850E
Ceny na ARMAC Home 850E |
---|---|---|---|---|
ARMAC Home 650E 650 VA 7 Ah Schuko E | od 170 zł | 7 oferty | ||
ARMAC Home 650F 650 VA 7 Ah Schuko F | od 170 zł | 10 oferty | ||
ARMAC Home 850E 850 VA 9 Ah Schuko E | od 217 zł | 16 oferty | ||
ARMAC Home 850F 850 VA 9 Ah Schuko F | od 217 zł | 13 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →