Zasilacz awaryjny (UPS) Volt Polska Micro UPS 2000 2000 VA (5UP2000029)
Zdjęcia 6 |
Volt Polska Micro UPS 2000 2000 VA |
|
Jak wybrać akumulator do UPSJakie są technologie akumulatorów do UPS, jak obliczyć ich wymaganą pojemność i prawidłowo uwzględnić prąd ładowania?
Jak obliczyć żywotność baterii sprzętu domowego i komputerowegoJak długo wytrzyma komputer warunkowy lub lodówka z zasilacza UPS podczas przerw w dostawie prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Volt Polska 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Volt Polska.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Volt Polska Micro UPS 2000 2000 VA
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
UPS Volt MicroUPS 2000VA (5UP2000029) | 540 zł |
Zasilacz awaryjny MicroUPS 200 | 598 zł |
Zasilacz Awaryjny UPS Micro 2000 (2000VA/1200W/2x9Ah) LCD VOLT POLSKA | 599 zł |
Zasilacz awaryjny MicroUPS 2000VA/1200W 2*9Ah | 627 zł |
UPS ZASILACZ AWARYJNY VOLT POLSKA MICRO 2000VA 1200W | 583 zł |
VOLT Micro UPS (2000VA/1200W, 3x FR, AVR, LCD, USB) - darmowy odbiór w 22 | 599 zł |
PodobnePorównaj w tabeli →