Zasilacz awaryjny (UPS) APC Back-UPS 950VA BX950MI-GR 950 VA
Zdjęcia 5 |
APC Back-UPS 950VA BX950MI-GR 950 VA |
|
Interaktywny UPS. ochrona impulsowa. Cicha praca.
Zasilacz bezprzerwowy o efektywnej mocy wyjściowej 520 watów. Może służyć jako zapasowe źródło zasilania dla małych urządzeń gospodarstwa domowego, takich jak komputery z monitorami, telewizory czy systemy audio. Ponieważ APC Back-UPS 950VA BX950MI-GR jest interaktywnym zasilaczem UPS, może pracować przy niestabilnym napięciu wejściowym (140 - 300 V), chroniąc podłączone urządzenia przed przepięciami i spadkami. Na uwagę zasługuje również zabezpieczenie impulsowe, które pochłania impulsy o energii do 273 J. Urządzenie bezprzerwowe wyposażone jest w akumulator 9 Ah. W zestawie złączy z tyłu obudowy znajdują się 4 gniazda z podtrzymaniem bateryjnym, porty na kabel Ethernet oraz złącze USB, które służy jako interfejs do sterowania pracą UPS.
Jak wybrać akumulator do UPSJakie są technologie akumulatorów do UPS, jak obliczyć ich wymaganą pojemność i prawidłowo uwzględnić prąd ładowania?
Jak obliczyć żywotność baterii sprzętu domowego i komputerowegoJak długo wytrzyma komputer warunkowy lub lodówka z zasilacza UPS podczas przerw w dostawie prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog APC 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele APC.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup APC Back-UPS 950VA BX950MI-GR 950 VA
Wszystkie ceny 15 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
APC Zasilacz awaryjny BX950MI-GR Back-UPS 950VA,230V,AVR,4 Schuko AUAPCLI1 | 597 zł |
APC Back BX950MI-GR UPS-APC-351 | 579 zł |
APC Zasilacz awaryjny BX950MI-GR Back-UPS 950VA,230V,AVR,4 Schuko 55886 | 597 zł |
Zasilacz awaryjny APC BX950MI-GR 950VA | 684 zł |
APC Zasilacz awaryjny BX950MI-GR Back-UPS 950VA,230V,AVR,4 Schuko 55886 | 597 zł |
pokaż 10 ofert
Modyfikacje APC Back-UPS 950VA BX950MI-GR
Ceny na APC Back-UPS 950VA BX950MI-GR |
---|---|---|---|---|
APC Back-UPS 750VA BX750MI-GR 750 VA | od 499 zł | 18 oferty | ||
APC Back-UPS 950VA BX950MI-GR 950 VA | od 579 zł | 15 oferty | ||
APC Back-UPS 1200VA BX1200MI-GR 1200 VA | od 712 zł | 19 oferty | ||
APC Back-UPS 1600VA BX1600MI-GR 1600 VA | od 939 zł | 23 oferty | ||
APC Back-UPS 2200VA BX2200MI-GR 2200 VA | od 1 189 zł | 17 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →