Zasilacz awaryjny (UPS) APC Back-UPS Pro BR 1200VA BR1200SI 1200 VA
Zdjęcia 7 |
APC Back-UPS Pro BR 1200VA BR1200SI 1200 VA 1200 VA1600 VA |
|
Jak wybrać akumulator do UPSJakie są technologie akumulatorów do UPS, jak obliczyć ich wymaganą pojemność i prawidłowo uwzględnić prąd ładowania?
Jak obliczyć żywotność baterii sprzętu domowego i komputerowegoJak długo wytrzyma komputer warunkowy lub lodówka z zasilacza UPS podczas przerw w dostawie prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog APC 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele APC.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup APC Back-UPS Pro BR 1200VA BR1200SI 1200 VA
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
APC Zasilacz awaryjny BR1200SI UPS Back ProBR 1200VA/720W 6+2xC13, AVR,LCD | 1 899 zł |
APC Back-UPS Pro BR 1200VA, Sinewave,8 Outlets, AVR, LCD BR1200SI | 2 063 zł |
UPS APC Back-UPS Pro BR 1200VA (BR1200SI) | 1 916 zł |
APC Zasilacz awaryjny BR1200SI UPS Back ProBR 1200VA/720W 6+2xC13, AVR,LCD | 1 899 zł |
pokaż 5 ofert
Modyfikacje APC Back-UPS Pro BR 1200VA BR1200SI
Ceny na APC Back-UPS Pro BR 1200VA BR1200SI |
---|---|---|---|---|
APC Back-UPS Pro BR 1200VA BR1200SI 1200 VA | od 1 899 zł | 10 oferty | ||
APC Back-UPS Pro BR 1600VA BR1600SI 1600 VA | od 2 077 zł | 17 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →