Zasilacz awaryjny (UPS) APC Smart-UPS SRT 2200VA SRT2200XLI 2200 VA
APC Smart-UPS SRT 2200VA SRT2200XLI 2200 VA Smart-UPS On-Line (dla przedsiębiorstw)sinusoida czystazimny startpodłączenie akumulatora zewnętrznegobypassprzed impulsami elektromagnetycznymiserwerowy 2200 VA3000 VA |
|
Jak wybrać akumulator do UPSJakie są technologie akumulatorów do UPS, jak obliczyć ich wymaganą pojemność i prawidłowo uwzględnić prąd ładowania?
Jak obliczyć żywotność baterii sprzętu domowego i komputerowegoJak długo wytrzyma komputer warunkowy lub lodówka z zasilacza UPS podczas przerw w dostawie prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog APC 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele APC.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup APC Smart-UPS SRT 2200VA SRT2200XLI 2200 VA
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
APC SRT2200XLI Smart-UPS SRT 2200VA/1980W 230V AUAPCO2USRT02T0 | 9 046 zł |
APC Smart SRT2200XLI UPS-APC-375 | 9 690 zł |
APC SRT2200XLI Smart-UPS SRT 2200VA/1980W 230V 37806 | 9 046 zł |
APC Smart-UPS On-Line Podwójnej konwersji (online) 2,2 kVA SRT2200XLI | 10 716 zł |
pokaż 7 ofert
Modyfikacje APC Smart-UPS SRT 2200VA SRT2200XLI
Ceny na APC Smart-UPS SRT 2200VA SRT2200XLI |
---|---|---|---|---|
APC Smart-UPS SRT 2200VA SRT2200XLI 2200 VA | od 8 909 zł | 13 oferty | ||
APC Smart-UPS SRT 3000VA SRT3000XLI 3000 VA | od 14 512 zł | 12 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →