Zasilacz awaryjny (UPS) APC Smart-UPS SRT 2200VA SRT2200RMXLI-NC 2200 VA
Zdjęcia 4 |
APC Smart-UPS SRT 2200VA SRT2200RMXLI-NC 2200 VA Smart-UPS On-Line (dla przedsiębiorstw)sinusoida czystazimny startpodłączenie akumulatora zewnętrznegobypassprzed impulsami elektromagnetycznymiserwerowy 2200 VA3000 VA |
|
Wersja NC (Network Card) wyposażona jest w sieciową kartę zarządzającą AP9631
Jak wybrać akumulator do UPSJakie są technologie akumulatorów do UPS, jak obliczyć ich wymaganą pojemność i prawidłowo uwzględnić prąd ładowania?
Jak obliczyć żywotność baterii sprzętu domowego i komputerowegoJak długo wytrzyma komputer warunkowy lub lodówka z zasilacza UPS podczas przerw w dostawie prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog APC 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele APC.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup APC Smart-UPS SRT 2200VA SRT2200RMXLI-NC 2200 VA
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
APC SRT2200RMXLI-NC SmartUPS SRT2.2kVA/1980W Rack NMC AUAPCO2USRT02RN | 11 033 zł |
APC Smart SRT2200RMXLI-NC UPS-APC-374 | 11 890 zł |
APC SRT2200RMXLI-NC SmartUPS SRT2.2kVA/1980W Rack NMC 42067 | 11 033 zł |
APC SRT2200RMXLI-NC zasilacz UPS Podwójnej konwersji SRT2200RMXLI-NC | 12 551 zł |
UPS APC Smart-UPS SRT (SRT2200RMXLI-NC) | 10 642 zł |
pokaż 7 ofert
Modyfikacje APC Smart-UPS SRT 2200VA SRT2200RMXLI-NC
Ceny na APC Smart-UPS SRT 2200VA SRT2200RMXLI-NC |
---|---|---|---|---|
APC Smart-UPS SRT 2200VA SRT2200RMXLI-NC 2200 VA | od 10 642 zł | 13 oferty | ||
APC Smart-UPS SRT 3000VA SRT3000RMXLI-NC 3000 VA | od 17 322 zł | 10 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →