Zasilacz awaryjny (UPS) APC Smart-UPS SRT 3000VA SRT3000RMXLI-NC 3000 VA
Zdjęcia 4 |
APC Smart-UPS SRT 3000VA SRT3000RMXLI-NC 3000 VA Smart-UPS On-Line (dla przedsiębiorstw)sinusoida czystazimny startpodłączenie akumulatora zewnętrznegobypassprzed impulsami elektromagnetycznymiserwerowy 2200 VA3000 VA |
|
Wersja NC (Network Card) wyposażona jest w sieciową kartę zarządzającą AP9631
Jak wybrać akumulator do UPSJakie są technologie akumulatorów do UPS, jak obliczyć ich wymaganą pojemność i prawidłowo uwzględnić prąd ładowania?
Jak obliczyć żywotność baterii sprzętu domowego i komputerowegoJak długo wytrzyma komputer warunkowy lub lodówka z zasilacza UPS podczas przerw w dostawie prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog APC 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele APC.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup APC Smart-UPS SRT 3000VA SRT3000RMXLI-NC 3000 VA
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
APC Smart-UPS SRT SRT3000RMXLI-NC zasilacz bezprzerwowy 3000 VA - RM karta | 19 095 zł |
APC SRT3000RMXLI-NC Smart-UPS On-Line 3kVA Rackmount 2U 230V 8x C13+2x C19 | 17 322 zł |
APC Smart SRT3000RMXLI-NC UPS-APC-377 | 19 198 zł |
SRT3000RMXLI-NC SmartUPS SRT3kVA/2700W Rack NMC | 18 605 zł |
APC Smart-UPS SRT 3000VA RM 230V Network Card | 18 737 zł |
pokaż 4 oferty
Modyfikacje APC Smart-UPS SRT 3000VA SRT3000RMXLI-NC
Ceny na APC Smart-UPS SRT 3000VA SRT3000RMXLI-NC |
---|---|---|---|---|
APC Smart-UPS SRT 2200VA SRT2200RMXLI-NC 2200 VA | od 10 642 zł | 13 oferty | ||
APC Smart-UPS SRT 3000VA SRT3000RMXLI-NC 3000 VA | od 17 322 zł | 10 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →