Zasilacz awaryjny (UPS) APC Easy-UPS SRV 1000VA SRV1KRI 1000 VA
Zdjęcia 4 | 2 138 zł Kup! Apc Easy Ups Srv 1000va 230v Rack Ups Czarny One Size / EU Plug SRV1KRItradeinn.comDostawa: w Polsce Złóż skargę |
APC Easy-UPS SRV 1000VA SRV1KRI 1000 VA Easy-UPS On-Line (dla przedsiębiorstw)sinusoida czystazimny startbypassprzed impulsami elektromagnetycznymiserwerowy 1000 VA2000 VA |
|
Model SRV1KRI jest dostarczany bez elementów montażowych.
Jak wybrać akumulator do UPSJakie są technologie akumulatorów do UPS, jak obliczyć ich wymaganą pojemność i prawidłowo uwzględnić prąd ładowania?
Jak obliczyć żywotność baterii sprzętu domowego i komputerowegoJak długo wytrzyma komputer warunkowy lub lodówka z zasilacza UPS podczas przerw w dostawie prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog APC 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele APC.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje APC Easy-UPS SRV 1000VA SRV1KRI
Ceny na APC Easy-UPS SRV 1000VA SRV1KRI |
---|---|---|---|---|
APC Easy-UPS SRV 1000VA SRV1KRI 1000 VA | od 2 138 zł | 1 oferta | ||
APC Easy-UPS SRV RM 2000VA SRV2KRI 2000 VA | od 4 599 zł | 7 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →