Zasilacz awaryjny (UPS) APC Easy-UPS BVX 1200VA BVX1200LI-GR 1200 VA
Zdjęcia 8 |
APC Easy-UPS BVX 1200VA BVX1200LI-GR 1200 VA |
|
Interaktywny UPS. ochrona impulsowa. Chłodny początek. Cicha praca.
Domowy lub biurowy UPS z baterią 9 Ah, przeznaczony do obsługi urządzeń AGD takich jak komputery, monitory, telewizory itp. Urządzenie posiada efektywną moc 650 W oraz cztery gniazda z podtrzymaniem bateryjnym do podłączenia odbiorców energii elektrycznej. Ponieważ APC Easy-UPS BVX 1200VA BVX1200LI-GR jest urządzeniem interaktywnym, może pracować przy niestabilnym napięciu wejściowym (140–300 V) i „wygładzić” jego przepięcia i spadki, zapewniając podłączonemu sprzętowi wysokiej jakości prąd o stabilnej charakterystyce. Inne ciekawe funkcje to ochrona impulsowa (do 273 J), obecność funkcji „zimnego startu” (możliwość włączenia np. komputera w przypadku braku prądu w sieci) oraz cicha praca.
Jak wybrać akumulator do UPSJakie są technologie akumulatorów do UPS, jak obliczyć ich wymaganą pojemność i prawidłowo uwzględnić prąd ładowania?
Jak obliczyć żywotność baterii sprzętu domowego i komputerowegoJak długo wytrzyma komputer warunkowy lub lodówka z zasilacza UPS podczas przerw w dostawie prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog APC 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele APC.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup APC Easy-UPS BVX 1200VA BVX1200LI-GR 1200 VA
Wszystkie ceny 16 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Apc By Schneider Electric Easy Ups BVX1200LI-GR Zasilacz Awaryjny Czarny 2 | 557 zł |
APC Easy BVX1200LI-GR UPS-APC-339 | 589 zł |
Zasilacz awaryjny APC BVX1200LI-GR 1200VA | 710 zł |
APC Easy UPS 1200VA, 230V, AVR, Schuko Sockets BVX1200LI-GR | 627 zł |
UPS APC Easy UPS (BVX1200LI-GR) | 551 zł |
pokaż 11 ofert
Modyfikacje APC Easy-UPS BVX 1200VA BVX1200LI-GR
Ceny na APC Easy-UPS BVX 1200VA BVX1200LI-GR |
---|---|---|---|---|
APC Easy-UPS BVX 700VA BVX700LI-GR 700 VA | od 373 zł | 20 oferty | ||
APC Easy-UPS BVX 900VA BVX900LI-GR 900 VA | od 449 zł | 19 oferty | ||
APC Easy-UPS BVX 1200VA BVX1200LI-GR 1200 VA | od 551 zł | 17 oferty | ||
APC Easy-UPS BVX 1600VA BVX1600LI-GR 1600 VA | od 719 zł | 20 oferty | ||
APC Easy-UPS BVX 2200VA BVX2200LI-GR 2200 VA | od 994 zł | 18 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →