Zasilacz awaryjny (UPS) APC Smart-UPS 750VA SMT750RMI2U 750 VA
Zdjęcia 6 |
APC Smart-UPS 750VA SMT750RMI2U 750 VA |
|
Jak wybrać akumulator do UPSJakie są technologie akumulatorów do UPS, jak obliczyć ich wymaganą pojemność i prawidłowo uwzględnić prąd ładowania?
Jak obliczyć żywotność baterii sprzętu domowego i komputerowegoJak długo wytrzyma komputer warunkowy lub lodówka z zasilacza UPS podczas przerw w dostawie prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog APC 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele APC.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup APC Smart-UPS 750VA SMT750RMI2U 750 VA
Wszystkie ceny 16 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
APC Smart-UPS 500 W / 750 VA wejście 230 V / wyjście 230 V SMT750RMI2U | 3 801 zł |
APC Zasilacz SmartUPS SMT750RMI2UC 750VA/500W 2U SmartConnect AUAPCL1RMTC0 | 3 063 zł |
APC Smart SMT750RMI2UC UPS-APC-385 | 2 994 zł |
APC Zasilacz SmartUPS SMT750RMI2UC 750VA/500W 2U SmartConnect 48937 | 3 063 zł |
UPS APC Smart-UPS SMT 750VA (SMT750RMI2UC) | 2 911 zł |
pokaż 11 ofert
Modyfikacje APC Smart-UPS 750VA SMT750RMI2U
Ceny na APC Smart-UPS 750VA SMT750RMI2U |
---|---|---|---|---|
APC Smart-UPS 750VA SMT750RMI2U 750 VA | od 2 911 zł | 16 oferty | ||
APC Smart-UPS 1000VA SMT1000RMI2U 1000 VA | od 3 054 zł | 1 oferta | ||
APC Smart-UPS 1500VA SMT1500RMI2U 1500 VA | od 1 725 zł | 10 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →