Zasilacz awaryjny (UPS) APC Smart-UPS 1500VA SMT1500RMI2UNC 1500 VA
Zdjęcia 3 |
APC Smart-UPS 1500VA SMT1500RMI2UNC 1500 VA |
|
Jak wybrać akumulator do UPSJakie są technologie akumulatorów do UPS, jak obliczyć ich wymaganą pojemność i prawidłowo uwzględnić prąd ładowania?
Jak obliczyć żywotność baterii sprzętu domowego i komputerowegoJak długo wytrzyma komputer warunkowy lub lodówka z zasilacza UPS podczas przerw w dostawie prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog APC 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele APC.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup APC Smart-UPS 1500VA SMT1500RMI2UNC 1500 VA
Wszystkie ceny 18 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
APC Smart UPS 1500VA LCD RM 2U mit Netzwerkkarte SMT1500RMI2UNC | 7 552 zł |
APC Smart-UPS 1500VA LCD RM | 6 698 zł |
APC SMT1500RMI2UNC SMART-UPS 1500VA/1000W Rack 2U z kartą sieciową AP9641 | 6 940 zł |
APC Smart SMT1500RMI2UNC UPS-APC-370 | 7 263 zł |
APC SMT1500RMI2UNC SMART-UPS 1500VA/1000W Rack 2U z kartą sieciową AP9641 | 6 940 zł |
pokaż 13 ofert
PodobnePorównaj w tabeli →