Zasilacz awaryjny (UPS) APC Smart-UPS 2200VA SMT2200RMI2UC 2200 VA
Zdjęcia 4 | Wkrótce w sprzedaży 8 765 zł Rodzaj: interaktywny; Rodzaj: Rack (do stojaka); Czas przełączania na baterię (ms): 6; Napięcie wejściowe: 1 faza (230V); Zakres napięcia wejściowego (V): 150 – 300; Maksymalna moc wyjściowa (VA): 2200; Nominalna moc wyjściowa (W): 1980; Kształt przebiegu sinusoidy: sinusoida (PSW); Czas pełnego naładowania (min): 180 |
APC Smart-UPS 2200VA SMT2200RMI2UC 2200 VA |
|
Jak wybrać akumulator do UPSJakie są technologie akumulatorów do UPS, jak obliczyć ich wymaganą pojemność i prawidłowo uwzględnić prąd ładowania?
Jak obliczyć żywotność baterii sprzętu domowego i komputerowegoJak długo wytrzyma komputer warunkowy lub lodówka z zasilacza UPS podczas przerw w dostawie prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog APC 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele APC.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje APC Smart-UPS 2200VA SMT2200RMI2UC
Ceny na APC Smart-UPS 2200VA SMT2200RMI2UC |
---|---|---|---|---|
APC Smart-UPS 750VA SMT750RMI2UC 750 VA | od 2 901 zł | 3 oferty | ||
APC Smart-UPS 1000VA SMT1000RMI2UC 1000 VA | od 3 863 zł | 11 oferty | ||
APC Smart-UPS 1500VA SMT1500RMI2UC 1500 VA | od 4 939 zł | 14 oferty | ||
APC Smart-UPS 3kVA/2.7kW SMT3000RMI2UC 3000 VA | od 10 904 zł | 15 oferty |