Zasilacz awaryjny (UPS) APC Smart-UPS 750VA SMT750RMI2UC 750 VA
Zdjęcia 4 |
APC Smart-UPS 750VA SMT750RMI2UC 750 VA |
|
SmartConnect Port.
Jak wybrać akumulator do UPSJakie są technologie akumulatorów do UPS, jak obliczyć ich wymaganą pojemność i prawidłowo uwzględnić prąd ładowania?
Jak obliczyć żywotność baterii sprzętu domowego i komputerowegoJak długo wytrzyma komputer warunkowy lub lodówka z zasilacza UPS podczas przerw w dostawie prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup APC Smart-UPS 750VA SMT750RMI2UC 750 VA
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
APC Zasilacz SmartUPS SMT750RMI2UC 750VA/500W 2U SmartConnect 48937 | 3 063 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! Zasilacz awaryjny UPS APC SMT750RMI2UC (Rack; 750VA) | 2 901 zł |
Apc Smt750rmi2uc Smart Ups Czarny One Size / EU Plug 270C951/SMT750RMI2UC | 3 234 zł |
Modyfikacje APC Smart-UPS 750VA SMT750RMI2UC
Ceny na APC Smart-UPS 750VA SMT750RMI2UC |
---|---|---|---|---|
APC Smart-UPS 750VA SMT750RMI2UC 750 VA | od 2 901 zł | 3 oferty | ||
APC Smart-UPS 1000VA SMT1000RMI2UC 1000 VA | od 3 863 zł | 11 oferty | ||
APC Smart-UPS 1500VA SMT1500RMI2UC 1500 VA | od 4 939 zł | 14 oferty | ||
APC Smart-UPS 3kVA/2.7kW SMT3000RMI2UC 3000 VA | od 10 904 zł | 15 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →