Zasilacz awaryjny (UPS) APC Smart-UPS X 3000VA SMX3000HVNC 3000 VA
APC Smart-UPS X 3000VA SMX3000HVNC 3000 VA |
|
Jak wybrać akumulator do UPSJakie są technologie akumulatorów do UPS, jak obliczyć ich wymaganą pojemność i prawidłowo uwzględnić prąd ładowania?
Jak obliczyć żywotność baterii sprzętu domowego i komputerowegoJak długo wytrzyma komputer warunkowy lub lodówka z zasilacza UPS podczas przerw w dostawie prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog APC 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele APC.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup APC Smart-UPS X 3000VA SMX3000HVNC 3000 VA
Wszystkie ceny 15 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
APC SMX3000HVNC SMART X 3000VA R2T 4U LCD + AP9641 AUAPCL2UMX300HC | 12 251 zł |
APC SMX3000HVNC SMART X 3000VA R2T 4U LCD + AP9641 35337 | 12 251 zł |
APC Smart SMX3000HVNC UPS-APC-398 | 12 790 zł |
APC SMX3000HVNC SMART X 3000VA R2T 4U LCD + AP9641 35337 | 12 251 zł |
APC Smart-UPS X Rack/Tower LCD Network Card 3000VA 2700W | 12 199 zł |
pokaż 10 ofert
PodobnePorównaj w tabeli →