Zasilacz awaryjny (UPS) APC Smart-UPS 750VA SMT750RMI2UNC 750 VA
Zdjęcia 4 |
APC Smart-UPS 750VA SMT750RMI2UNC 750 VA |
|
Wyposażony w płytkę komunikacyjną AP9631
Jak wybrać akumulator do UPSJakie są technologie akumulatorów do UPS, jak obliczyć ich wymaganą pojemność i prawidłowo uwzględnić prąd ładowania?
Jak obliczyć żywotność baterii sprzętu domowego i komputerowegoJak długo wytrzyma komputer warunkowy lub lodówka z zasilacza UPS podczas przerw w dostawie prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog APC 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele APC.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup APC Smart-UPS 750VA SMT750RMI2UNC 750 VA
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
APC SMT750RMI2UNC SMART-UPS 750VA/500W R2U + AP9641 AUAPCL1RSMTNC00 | 4 446 zł |
APC SMT750RMI2UNC SMART-UPS 750VA/500W R2U + AP9641 106179 | 4 446 zł |
APC Smart-UPS 750VA Technologia line-interactive 0,75 SMT750RMI2UNC | 4 392 zł |
APC SMT750RMI2UNC SMART-UPS 750VA/500W R2U + AP9641 106179 | 4 446 zł |
Smt750Rmi2Unc Smart-Ups 750Va/500W R2U + Ap9631 | 4 491 zł |
pokaż 6 ofert
PodobnePorównaj w tabeli →