Zasilacz awaryjny (UPS) APC Smart-UPS X 2200VA SMX2200R2HVNC 2200 VA
Zdjęcia 5 |
APC Smart-UPS X 2200VA SMX2200R2HVNC 2200 VA |
|
Zainstalowana karta zarządzania siecią AP9631
Jak wybrać akumulator do UPSJakie są technologie akumulatorów do UPS, jak obliczyć ich wymaganą pojemność i prawidłowo uwzględnić prąd ładowania?
Jak obliczyć żywotność baterii sprzętu domowego i komputerowegoJak długo wytrzyma komputer warunkowy lub lodówka z zasilacza UPS podczas przerw w dostawie prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog APC 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele APC.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup APC Smart-UPS X 2200VA SMX2200R2HVNC 2200 VA
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
APC SMX2200R2HVNC SMART X 2200VA R2T2U LCD AP9641 AUAPCL2UMX220H1 | 12 228 zł |
APC SMX2200R2HVNC SMART X 2200VA R2T2U LCD AP9641 41453 | 12 228 zł |
UPS APC SMART X (SMX2200R2HVNC) | 12 641 zł |
APC Smart-UPS X 2200VA Technologia line-interactive 2,2 SMX2200R2HVNC | 16 534 zł |
APC SMX2200R2HVNC SMART X 2200VA R2T2U LCD AP9641 41453 | 12 228 zł |
pokaż 5 ofert
PodobnePorównaj w tabeli →