Zasilacz awaryjny (UPS) APC Smart-UPS 1000VA SMT1000RMI2UC 1000 VA
Zdjęcia 10 |
APC Smart-UPS 1000VA SMT1000RMI2UC 1000 VA |
|
SmartConnect Port
Jak wybrać akumulator do UPSJakie są technologie akumulatorów do UPS, jak obliczyć ich wymaganą pojemność i prawidłowo uwzględnić prąd ładowania?
Jak obliczyć żywotność baterii sprzętu domowego i komputerowegoJak długo wytrzyma komputer warunkowy lub lodówka z zasilacza UPS podczas przerw w dostawie prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog APC 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele APC.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup APC Smart-UPS 1000VA SMT1000RMI2UC 1000 VA
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
APC SMT1000RMI2UC / Smart-UPS Line Interactive 1000VA Rackmount 2U 230V 4x | 3 863 zł |
APC Zasilacz awaryjny SMT1000RMI2UC 1kVA/700W 2U SmartConnect AUAPCL2RMTC1 | 4 078 zł |
APC Smart SMT1000RMI2UC UPS-APC-289 | 3 899 zł |
APC Zasilacz awaryjny SMT1000RMI2UC 1kVA/700W 2U SmartConnect 44419 | 4 078 zł |
APC SMT1000RMI2UC zasilacz UPS Technologia SMT1000RMI2UC | 4 149 zł |
pokaż 6 ofert
Modyfikacje APC Smart-UPS 1000VA SMT1000RMI2UC
Ceny na APC Smart-UPS 1000VA SMT1000RMI2UC |
---|---|---|---|---|
APC Smart-UPS 750VA SMT750RMI2UC 750 VA | od 2 901 zł | 3 oferty | ||
APC Smart-UPS 1000VA SMT1000RMI2UC 1000 VA | od 3 863 zł | 11 oferty | ||
APC Smart-UPS 1500VA SMT1500RMI2UC 1500 VA | od 4 939 zł | 14 oferty | ||
APC Smart-UPS 3kVA/2.7kW SMT3000RMI2UC 3000 VA | od 10 904 zł | 15 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →