Zasilacz awaryjny (UPS) APC Smart-UPS 1500VA SMT1500RMI2UC 1500 VA
Zdjęcia 10 |
APC Smart-UPS 1500VA SMT1500RMI2UC 1500 VA |
|
SmartConnect Port.
Jak wybrać akumulator do UPSJakie są technologie akumulatorów do UPS, jak obliczyć ich wymaganą pojemność i prawidłowo uwzględnić prąd ładowania?
Jak obliczyć żywotność baterii sprzętu domowego i komputerowegoJak długo wytrzyma komputer warunkowy lub lodówka z zasilacza UPS podczas przerw w dostawie prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup APC Smart-UPS 1500VA SMT1500RMI2UC 1500 VA
Wszystkie ceny 14 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
APC Zasilacz awaryjny SMT1500RMI2UC 1500VA/1kW 2U SmartConnect AUAPCL2RMTC | 5 218 zł |
APC Smart SMT1500RMI2UC UPS-APC-291 | 4 999 zł |
APC Zasilacz awaryjny SMT1500RMI2UC 1500VA/1kW 2U SmartConnect 44420 | 5 218 zł |
APC SMT1500RMI2UC zasilacz UPS Technologia SMT1500RMI2UC | 5 393 zł |
UPS APC Smart-UPS LCD RM (SMT1500RMI2UC) | 4 960 zł |
pokaż 9 ofert
Modyfikacje APC Smart-UPS 1500VA SMT1500RMI2UC
Ceny na APC Smart-UPS 1500VA SMT1500RMI2UC |
---|---|---|---|---|
APC Smart-UPS 750VA SMT750RMI2UC 750 VA | od 2 901 zł | 3 oferty | ||
APC Smart-UPS 1000VA SMT1000RMI2UC 1000 VA | od 3 863 zł | 11 oferty | ||
APC Smart-UPS 1500VA SMT1500RMI2UC 1500 VA | od 4 939 zł | 14 oferty | ||
APC Smart-UPS 3kVA/2.7kW SMT3000RMI2UC 3000 VA | od 10 904 zł | 15 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →