Zasilacz awaryjny (UPS) APC Back-UPS 850VA BE850G2-CP 850 VA
Wideo 1Zdjęcia 6 |
APC Back-UPS 850VA BE850G2-CP 850 VA 650 VA850 VA |
|
Porty USB C i USB A do ładowania gadżetów.
Gniazda francuskie Schuko typ E (z pinem)
Jak wybrać akumulator do UPSJakie są technologie akumulatorów do UPS, jak obliczyć ich wymaganą pojemność i prawidłowo uwzględnić prąd ładowania?
Jak obliczyć żywotność baterii sprzętu domowego i komputerowegoJak długo wytrzyma komputer warunkowy lub lodówka z zasilacza UPS podczas przerw w dostawie prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog APC 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele APC.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup APC Back-UPS 850VA BE850G2-CP 850 VA
Wszystkie ceny 19 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
APC Back-UPS BE850G2-CP - Falownik - AC 220-240 V - 400 Watt - 850 VA - zł | 874 zł |
APC Zasilacz BE850G2-CP Back UPS 850VA/520W 6+2xFR, Ładowarka USB A+C AUAP | 599 zł |
APC Back BE850G2-CP UPS-APC-313 | 619 zł |
Zasilacz UPS APC Back BE850G2-CP 850VA / 520W 8xFR, USB | 599 zł |
APC Zasilacz BE850G2-CP Back UPS 850VA/520W 6+2xFR, Ładowarka USB A+C 5167 | 599 zł |
pokaż 14 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje APC Back-UPS 850VA BE850G2-CP
Ceny na APC Back-UPS 850VA BE850G2-CP |
---|---|---|---|---|
APC Back-UPS 650VA BE650G2-CP 650 VA | od 509 zł | 16 oferty | ||
APC Back-UPS 850VA BE850G2-CP 850 VA | od 597 zł | 19 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →