Zasilacz awaryjny (UPS) APC Back-UPS 650VA BE650G2-FR 650 VA
Zdjęcia 4 |
APC Back-UPS 650VA BE650G2-FR 650 VA 650 VA850 VA |
|
Gniazda francuskie Schuko typ E (z pinem)
Jak wybrać akumulator do UPSJakie są technologie akumulatorów do UPS, jak obliczyć ich wymaganą pojemność i prawidłowo uwzględnić prąd ładowania?
Jak obliczyć żywotność baterii sprzętu domowego i komputerowegoJak długo wytrzyma komputer warunkowy lub lodówka z zasilacza UPS podczas przerw w dostawie prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog APC 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele APC.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup APC Back-UPS 650VA BE650G2-FR 650 VA
Wszystkie ceny 19 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
APC Back-UPS Essential BE650G2-FR falownik z zabezpieczeniem przed przepię | 509 zł |
APC BE650G2-FR Back UPS 650 VA/400W 6+2xFR, lad. USB AUAPCF1ZBE6G2FR | 559 zł |
APC Back BE650G2-FR UPS-APC-314 | 509 zł |
Zasilacz UPS APC Back BE650G2-FR 650VA / 400W 8xFR, USB | 509 zł |
APC BE650G2-FR Back UPS 650 VA/400W 6+2xFR, lad. USB 57247 | 559 zł |
pokaż 14 ofert
Modyfikacje APC Back-UPS 650VA BE650G2-FR
Ceny na APC Back-UPS 650VA BE650G2-FR |
---|---|---|---|---|
APC Back-UPS 650VA BE650G2-FR 650 VA | od 509 zł | 20 oferty | ||
APC Back-UPS 850VA BE850G2-FR 850 VA | od 562 zł | 23 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →