Zasilacz awaryjny (UPS) APC Back-UPS 750VA BX750MI-FR 750 VA
Zdjęcia 7 |
APC Back-UPS 750VA BX750MI-FR 750 VA |
|
Gniazda typu CEE 7/5 (gniazdo francuskie).
Jak wybrać akumulator do UPSJakie są technologie akumulatorów do UPS, jak obliczyć ich wymaganą pojemność i prawidłowo uwzględnić prąd ładowania?
Jak obliczyć żywotność baterii sprzętu domowego i komputerowegoJak długo wytrzyma komputer warunkowy lub lodówka z zasilacza UPS podczas przerw w dostawie prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog APC 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele APC.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup APC Back-UPS 750VA BX750MI-FR 750 VA
Wszystkie ceny 21 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
APC BY SCHNEIDER ELECTRIC Back UPS 750 VA BX750MI-FR akumulator zapasowy i | 504 zł |
APC BX750MI-FR Back-UPS 750VA / 410W 3x CEE 7/5 French Schuko Outputs AVR | 523 zł |
APC Zasilacz awaryjny BX750MI-FR Back-UPS 750VA,230V, AVR,3 French AUAPCLI | 510 zł |
APC Back BX750MI-FR UPS-APC-345 | 549 zł |
Zasilacz UPS APC Back BX750MI-FR 750VA 410W | 772 zł |
pokaż 16 ofert
Modyfikacje APC Back-UPS 750VA BX750MI-FR
Ceny na APC Back-UPS 750VA BX750MI-FR |
---|---|---|---|---|
APC Back-UPS 750VA BX750MI-FR 750 VA | od 497 zł | 21 oferta | ||
APC Back-UPS 950VA BX950MI-FR 950 VA | od 579 zł | 20 oferty | ||
APC Back-UPS 1200VA BX1200MI-FR 1200 VA | od 709 zł | 17 oferty | ||
APC Back-UPS 1600VA BX1600MI-FR 1600 VA | od 920 zł | 21 oferta | ||
APC Back-UPS 2200VA BX2200MI-FR 2200 VA | od 1 189 zł | 16 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →