Zasilacz awaryjny (UPS) APC Smart-UPS C 1500VA SMC1500IC 1500 VA
Zdjęcia 6 |
APC Smart-UPS C 1500VA SMC1500IC 1500 VA Smart-UPS (zaawansowane, dla przedsiębiorstw)sinusoida czystazimny startpodłączenie akumulatora zewnętrznegoprzed impulsami elektromagnetycznymi 1000 VA1500 VA |
|
Jak wybrać akumulator do UPSJakie są technologie akumulatorów do UPS, jak obliczyć ich wymaganą pojemność i prawidłowo uwzględnić prąd ładowania?
Jak obliczyć żywotność baterii sprzętu domowego i komputerowegoJak długo wytrzyma komputer warunkowy lub lodówka z zasilacza UPS podczas przerw w dostawie prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog APC 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele APC.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup APC Smart-UPS C 1500VA SMC1500IC 1500 VA
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
APC by Schneider Electric Smart-UPS SMC SmartConnect - SMC1500IC - zasilac | 3 263 zł |
APC SMC1500IC 1500VA Tower LCD 230V SmartConnect Port 8x IEC Outputs | 3 317 zł |
APC Smart SMC1500IC UPS-APC-300 | 3 265 zł |
UPS APC Smart-UPS 1500 (SMC1500IC) | 3 238 zł |
APC SMC1500IC zasilacz UPS Technologia line-interactive 1500 SMC1500IC | 3 794 zł |
pokaż 7 ofert
Modyfikacje APC Smart-UPS C 1500VA SMC1500IC
Ceny na APC Smart-UPS C 1500VA SMC1500IC |
---|---|---|---|---|
APC Smart-UPS C 1000VA SMC1000IC 1000 VA | od 2 399 zł | 14 oferty | ||
APC Smart-UPS C 1500VA SMC1500IC 1500 VA | od 3 238 zł | 13 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →