Zasilacz awaryjny (UPS) EnerGenie EG-UPSO-1000 1000 VA
Zdjęcia 5 |
EnerGenie EG-UPSO-1000 1000 VA |
|
Jak wybrać akumulator do UPSJakie są technologie akumulatorów do UPS, jak obliczyć ich wymaganą pojemność i prawidłowo uwzględnić prąd ładowania?
Jak obliczyć żywotność baterii sprzętu domowego i komputerowegoJak długo wytrzyma komputer warunkowy lub lodówka z zasilacza UPS podczas przerw w dostawie prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog EnerGenie 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele EnerGenie.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup EnerGenie EG-UPSO-1000 1000 VA
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Energenie EG-UPSO-1000 Online UPS UPS 1000 VA | 1 144 zł |
Gembird Zasilacz UPS 1000VA On-Line 3xIEC 1xSchuko USB AUGEMO2W0000000 | 949 zł |
Zasilacz UPS GEMBIRD EG-UPSO-1000 | 999 zł |
Gembird Zasilacz UPS 1000VA On-Line 3xIEC 1xSchuko USB 97793 | 951 zł |
pokaż 7 ofert
Modyfikacje EnerGenie EG-UPSO-1000
Ceny na EnerGenie EG-UPSO-1000 |
---|---|---|---|---|
EnerGenie EG-UPSO-1000 1000 VA | od 949 zł | 12 oferty | ||
EnerGenie EG-UPSO-2000 2000 VA | od 1 828 zł | 5 oferty | ||
EnerGenie EG-UPSO-3000 3000 VA | od 1 929 zł | 6 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →