Zasilacz awaryjny (UPS) EnerGenie EG-UPS-H850 850 VA
Zdjęcia 3 |
EnerGenie EG-UPS-H850 850 VA |
|
Jak wybrać akumulator do UPSJakie są technologie akumulatorów do UPS, jak obliczyć ich wymaganą pojemność i prawidłowo uwzględnić prąd ładowania?
Jak obliczyć żywotność baterii sprzętu domowego i komputerowegoJak długo wytrzyma komputer warunkowy lub lodówka z zasilacza UPS podczas przerw w dostawie prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog EnerGenie 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele EnerGenie.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup EnerGenie EG-UPS-H850 850 VA
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Gembird Zasilacz awaryjny UPS 850VA Line-in 2xSchuko Home AUGEML1W0000009 | 231 zł |
Zasilacz UPS ENERGENIE EG-UPS-H850 | 259 zł |
Gembird Zasilacz awaryjny UPS 850VA Line-in 2xSchuko Home 121637 | 231 zł |
UPS Gembird Home (EG-UPS-H850) | 231 zł |
Zasilacz awaryjny UPS Gembird "Home" 850VA | 234 zł |
Modyfikacje EnerGenie EG-UPS-H850
Ceny na EnerGenie EG-UPS-H850 |
---|---|---|---|---|
EnerGenie EG-UPS-H650 650 VA | od 181 zł | 6 oferty | ||
EnerGenie EG-UPS-H850 850 VA | od 231 zł | 8 oferty | ||
EnerGenie EG-UPS-H1200 1200 VA | od 310 zł | 18 oferty | ||
EnerGenie EG-UPS-H1500 1500 VA | od 468 zł | 8 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →