Zasilacz awaryjny (UPS) EnerGenie EG-UPS-H1200 1200 VA
Zdjęcia 3 |
EnerGenie EG-UPS-H1200 1200 VA |
|
Jak wybrać akumulator do UPSJakie są technologie akumulatorów do UPS, jak obliczyć ich wymaganą pojemność i prawidłowo uwzględnić prąd ładowania?
Jak obliczyć żywotność baterii sprzętu domowego i komputerowegoJak długo wytrzyma komputer warunkowy lub lodówka z zasilacza UPS podczas przerw w dostawie prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog EnerGenie 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele EnerGenie.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup EnerGenie EG-UPS-H1200 1200 VA
Wszystkie ceny 17 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ENERGENIE 1200VA UPS Home z AVR Marka EG-UPS-H1200 | 451 zł |
Gembird Zasilacz awaryjny UPS 1200VA Line-in 4xSchuko Home AUGEML2W0000013 | 349 zł |
Zasilacz UPS ENERGENIE EG-UPS-H1200 | 310 zł |
UPS Gembird Home (EG-UPS-H1200) | 323 zł |
pokaż 12 ofert
Modyfikacje EnerGenie EG-UPS-H1200
Ceny na EnerGenie EG-UPS-H1200 |
---|---|---|---|---|
EnerGenie EG-UPS-H650 650 VA | od 181 zł | 6 oferty | ||
EnerGenie EG-UPS-H850 850 VA | od 231 zł | 8 oferty | ||
EnerGenie EG-UPS-H1200 1200 VA | od 310 zł | 18 oferty | ||
EnerGenie EG-UPS-H1500 1500 VA | od 468 zł | 8 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →