Zasilacz awaryjny (UPS) EnerGenie EG-UPS-3SDT1000-01 1000 VA
Zdjęcia 3 |
EnerGenie EG-UPS-3SDT1000-01 1000 VA |
|
Jak wybrać akumulator do UPSJakie są technologie akumulatorów do UPS, jak obliczyć ich wymaganą pojemność i prawidłowo uwzględnić prąd ładowania?
Jak obliczyć żywotność baterii sprzętu domowego i komputerowegoJak długo wytrzyma komputer warunkowy lub lodówka z zasilacza UPS podczas przerw w dostawie prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog EnerGenie 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele EnerGenie.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup EnerGenie EG-UPS-3SDT1000-01 1000 VA
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ENERGENIE UPS biurkowy z 3 Shucko 1000 VA 600W - waga 540Kg marka EG-UPS-3 | 389 zł |
UPS Gembird EG-UPS-3SDT1000-01 | 267 zł |
Zasilacz awaryjny UPS Gembird "Desktop" 1000VA | 297 zł |
ENERGENIE ZASILACZ AWARYJNY UPS DESKTOP 1000VA LED - DARMOWY PACZKOMAT OD | 279 zł |
ENERGENIE ZASILACZ AWARYJNY UPS DESKTOP UPS 1000VA LED 3X SCHUKO 230V OUT | 307 zł |
pokaż 6 ofert
Modyfikacje EnerGenie EG-UPS-3SDT1000-01
Ceny na EnerGenie EG-UPS-3SDT1000-01 |
---|---|---|---|---|
EnerGenie EG-UPS-3SDT600-01 600 VA | od 221 zł | 11 oferty | ||
EnerGenie EG-UPS-3SDT800-01 800 VA | od 262 zł | 12 oferty | ||
EnerGenie EG-UPS-3SDT1000-01 1000 VA | od 267 zł | 11 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →