Zasilacz awaryjny (UPS) EnerGenie EG-UPS-H650 650 VA
Zdjęcia 3 |
EnerGenie EG-UPS-H650 650 VA |
|
Jak wybrać akumulator do UPSJakie są technologie akumulatorów do UPS, jak obliczyć ich wymaganą pojemność i prawidłowo uwzględnić prąd ładowania?
Jak obliczyć żywotność baterii sprzętu domowego i komputerowegoJak długo wytrzyma komputer warunkowy lub lodówka z zasilacza UPS podczas przerw w dostawie prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog EnerGenie 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele EnerGenie.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup EnerGenie EG-UPS-H650 650 VA
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Gembird Zasilacz awaryjny UPS 650VA Line-in 2xSchuko Home AUGEML1W0000008 | 181 zł |
Gembird Zasilacz awaryjny UPS 650VA Line-in 2xSchuko Home 121636 | 181 zł |
ENERGENIE, ZASILACZ AWARYJNY UPS LINE-INTERACTIVE 650VA SERIA 'HOME' 2XSCH | 224 zł |
Modyfikacje EnerGenie EG-UPS-H650
Ceny na EnerGenie EG-UPS-H650 |
---|---|---|---|---|
EnerGenie EG-UPS-H650 650 VA | od 181 zł | 3 oferty | ||
EnerGenie EG-UPS-H850 850 VA | od 231 zł | 4 oferty | ||
EnerGenie EG-UPS-H1200 1200 VA | od 323 zł | 15 oferty | ||
EnerGenie EG-UPS-H1500 1500 VA | od 468 zł | 5 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →