Zasilacz awaryjny (UPS) Digitus DN-170064LCD 800 VA 9 Ah wyświetlacz
Zdjęcia 8 |
Digitus DN-170064LCD 800 VA 9 Ah wyświetlacz |
|
Jak wybrać akumulator do UPSJakie są technologie akumulatorów do UPS, jak obliczyć ich wymaganą pojemność i prawidłowo uwzględnić prąd ładowania?
Jak obliczyć żywotność baterii sprzętu domowego i komputerowegoJak długo wytrzyma komputer warunkowy lub lodówka z zasilacza UPS podczas przerw w dostawie prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Digitus DN-170064LCD 800 VA 9 Ah wyświetlacz
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Digitus Zasilacz awaryjny UPS Line-Ineractive LCD, 800VA/480W, 1x12V/9Ah, | 251 zł |
UPS Line-Ineractive LCD, 800VA/480W 1x12V/9Ah, AVR DN-170064-LCD | 317 zł |
UPS Digitus DN-170064-LCD | 251 zł |
pokaż 4 oferty
Modyfikacje Digitus DN-170064LCD
Ceny na Digitus DN-170064LCD |
---|---|---|---|---|
Digitus DN-170063 600 VA 7 Ah bez wyświetlacza | od 179 zł | 26 oferty | ||
Digitus DN-170064 800 VA 9 Ah bez wyświetlacza | od 222 zł | 7 oferty | ||
Digitus DN-170064LCD 800 VA 9 Ah wyświetlacz | od 251 zł | 9 oferty | ||
Digitus DN-170065 1000 VA 7 Ah bez wyświetlacza | od 331 zł | 8 oferty | ||
Digitus DN-170066 1500 VA 9 Ah bez wyświetlacza | od 451 zł | 12 oferty | ||
Digitus DN170067 2000 VA 9 Ah bez wyświetlacza | od 555 zł | 4 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →