Zasilacz awaryjny (UPS) APC Smart-UPS SRT 5000VA SRT5KRMXLI 5000 VA
Zdjęcia 4 |
APC Smart-UPS SRT 5000VA SRT5KRMXLI 5000 VA |
|
Jak wybrać akumulator do UPSJakie są technologie akumulatorów do UPS, jak obliczyć ich wymaganą pojemność i prawidłowo uwzględnić prąd ładowania?
Jak obliczyć żywotność baterii sprzętu domowego i komputerowegoJak długo wytrzyma komputer warunkowy lub lodówka z zasilacza UPS podczas przerw w dostawie prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog APC 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele APC.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup APC Smart-UPS SRT 5000VA SRT5KRMXLI 5000 VA
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
APC SRT5KRMXLI Smart-UPS SRT 5000VA Rack 230V 36320 | 24 245 zł |
Zasilacz awaryjny APC SRT5KRMXLI Smart-UPS SRT 5000VA Rack 230V ❖ Autoryzo | 23 525 zł |
APC Smart-UPS SRT 5000VA RM 230V | 24 989 zł |
APC Smart SRT | 24 284 zł |
APC Smart-UPS SRT 5000VA RM 230V | 25 320 zł |
UPS APC srt5krmxli 5000VA | 23 564 zł |
APC Smart-UPS (5kVA/4,5kW, 10xIEC, 3U) - darmowy odbiór w 22 miastach i be | 25 151 zł |
Modyfikacje APC Smart-UPS SRT 5000VA SRT5KRMXLI
Ceny na APC Smart-UPS SRT 5000VA SRT5KRMXLI |
---|---|---|---|---|
APC Smart-UPS SRT 2200VA SRT2200RMXLI 2200 VA | od 10 015 zł | 14 oferty | ||
APC Smart-UPS SRT 3000VA SRT3000RMXLI 3000 VA | od 13 309 zł | 18 oferty | ||
APC Smart-UPS SRT 5000VA SRT5KRMXLI 5000 VA | od 23 525 zł | 7 oferty | ||
APC Smart-UPS SRT 6000VA SRT6KRMXLI 6000 VA | od 25 724 zł | 15 oferty | ||
APC Smart-UPS SRT 8000VA SRT8KRMXLI 8000 VA | od 34 451 zł | 13 oferty | ||
APC Smart-UPS SRT 10000VA SRT10KRMXLI 10000 VA | od 44 141 zł | 6 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →