Zasilacz awaryjny (UPS) APC Smart-UPS SRT 1500VA SRT1500RMXLI 1500 VA
Zdjęcia 3 |
APC Smart-UPS SRT 1500VA SRT1500RMXLI 1500 VA Smart-UPS On-Line (dla przedsiębiorstw)sinusoida czystazimny startpodłączenie akumulatora zewnętrznegobypassprzed impulsami elektromagnetycznymiserwerowy 1000 VA1500 VA |
|
Jak wybrać akumulator do UPSJakie są technologie akumulatorów do UPS, jak obliczyć ich wymaganą pojemność i prawidłowo uwzględnić prąd ładowania?
Jak obliczyć żywotność baterii sprzętu domowego i komputerowegoJak długo wytrzyma komputer warunkowy lub lodówka z zasilacza UPS podczas przerw w dostawie prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog APC 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele APC.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup APC Smart-UPS SRT 1500VA SRT1500RMXLI 1500 VA
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
APC Smart-UPS SRT 1500VA RM 230V SRT1500RMXLI | 8 385 zł |
APC Zasilacz SmartUPS SRT1500RMXLI SRT1.5kVA/1.5kW 230 Rack AUAPCO2USRT0BR | 7 789 zł |
APC Smart SRT1500RMXLI UPS-APC-389 | 8 190 zł |
APC Zasilacz SmartUPS SRT1500RMXLI SRT1.5kVA/1.5kW 230 Rack 48941 | 7 789 zł |
APC Zasilacz SmartUPS SRT1500RMXLI SRT1.5kVA/1.5kW 230 Rack 48941 | 7 789 zł |
pokaż 8 ofert
Modyfikacje APC Smart-UPS SRT 1500VA SRT1500RMXLI
Ceny na APC Smart-UPS SRT 1500VA SRT1500RMXLI |
---|---|---|---|---|
APC Smart-UPS SRT 1000VA SRT1000RMXLI 1000 VA | od 5 963 zł | 12 oferty | ||
APC Smart-UPS SRT 1500VA SRT1500RMXLI 1500 VA | od 7 391 zł | 13 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →