Zasilacz awaryjny (UPS) APC Smart-UPS SRT 1000VA SRT1000RMXLI 1000 VA
Zdjęcia 3 |
APC Smart-UPS SRT 1000VA SRT1000RMXLI 1000 VA Smart-UPS On-Line (dla przedsiębiorstw)sinusoida czystazimny startpodłączenie akumulatora zewnętrznegobypassprzed impulsami elektromagnetycznymiserwerowy 1000 VA1500 VA |
|
Jak wybrać akumulator do UPSJakie są technologie akumulatorów do UPS, jak obliczyć ich wymaganą pojemność i prawidłowo uwzględnić prąd ładowania?
Jak obliczyć żywotność baterii sprzętu domowego i komputerowegoJak długo wytrzyma komputer warunkowy lub lodówka z zasilacza UPS podczas przerw w dostawie prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog APC 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele APC.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup APC Smart-UPS SRT 1000VA SRT1000RMXLI 1000 VA
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
APC Smart-UPS SRT 1000VA RM | 6 172 zł |
APC Zasilacz SmartUPS SRT1000RMXLI SRT1kVA/1kW 230V Rack AUAPCO2USRT0AR0 | 6 208 zł |
APC Smart SRT1000RMXLI UPS-APC-386 | 6 497 zł |
APC Zasilacz SmartUPS SRT1000RMXLI SRT1kVA/1kW 230V Rack 48938 | 6 208 zł |
APC Zasilacz SmartUPS SRT1000RMXLI SRT1kVA/1kW 230V Rack 48938 | 6 208 zł |
pokaż 7 ofert
Modyfikacje APC Smart-UPS SRT 1000VA SRT1000RMXLI
Ceny na APC Smart-UPS SRT 1000VA SRT1000RMXLI |
---|---|---|---|---|
APC Smart-UPS SRT 1000VA SRT1000RMXLI 1000 VA | od 5 963 zł | 12 oferty | ||
APC Smart-UPS SRT 1500VA SRT1500RMXLI 1500 VA | od 7 391 zł | 13 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →