Zasilacz awaryjny (UPS) APC Smart-UPS SRT 6000VA SRT6KRMXLI 6000 VA
Zdjęcia 4 |
APC Smart-UPS SRT 6000VA SRT6KRMXLI 6000 VA |
|
Jak wybrać akumulator do UPSJakie są technologie akumulatorów do UPS, jak obliczyć ich wymaganą pojemność i prawidłowo uwzględnić prąd ładowania?
Jak obliczyć żywotność baterii sprzętu domowego i komputerowegoJak długo wytrzyma komputer warunkowy lub lodówka z zasilacza UPS podczas przerw w dostawie prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog APC 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele APC.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup APC Smart-UPS SRT 6000VA SRT6KRMXLI 6000 VA
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
APC SRT6KRMXLI Smart-UPS SRT 6000VA Rack 230V AUAPCO3RSRT06R0 | 28 052 zł |
APC Smart SRT6KRMXLI UPS-APC-213 | 30 190 zł |
APC SRT6KRMXLI Smart-UPS SRT 6000VA Rack 230V 36321 | 28 052 zł |
APC Smart-UPS On-Line Podwójnej konwersji (online) 6 kVA SRT6KRMXLI | 27 080 zł |
pokaż 8 ofert
Modyfikacje APC Smart-UPS SRT 6000VA SRT6KRMXLI
Ceny na APC Smart-UPS SRT 6000VA SRT6KRMXLI |
---|---|---|---|---|
APC Smart-UPS SRT 2200VA SRT2200RMXLI 2200 VA | od 10 001 zł | 14 oferty | ||
APC Smart-UPS SRT 3000VA SRT3000RMXLI 3000 VA | od 13 309 zł | 17 oferty | ||
APC Smart-UPS SRT 5000VA SRT5KRMXLI 5000 VA | od 23 525 zł | 7 oferty | ||
APC Smart-UPS SRT 6000VA SRT6KRMXLI 6000 VA | od 25 724 zł | 15 oferty | ||
APC Smart-UPS SRT 8000VA SRT8KRMXLI 8000 VA | od 34 403 zł | 13 oferty | ||
APC Smart-UPS SRT 10000VA SRT10KRMXLI 10000 VA | od 44 141 zł | 6 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →