Zasilacz awaryjny (UPS) APC Smart-UPS 1500VA SMT1500I 1500 VA
Zdjęcia 5 |
APC Smart-UPS 1500VA SMT1500I 1500 VA Smart-UPS (zaawansowane, dla przedsiębiorstw)sinusoida czystazimny startpodłączenie akumulatora zewnętrznegoprzed impulsami elektromagnetycznymi 750 VA1500 VA |
|
Jak wybrać akumulator do UPSJakie są technologie akumulatorów do UPS, jak obliczyć ich wymaganą pojemność i prawidłowo uwzględnić prąd ładowania?
Jak obliczyć żywotność baterii sprzętu domowego i komputerowegoJak długo wytrzyma komputer warunkowy lub lodówka z zasilacza UPS podczas przerw w dostawie prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog APC 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele APC.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup APC Smart-UPS 1500VA SMT1500I 1500 VA
Wszystkie ceny 17 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
APC Smart-UPS SMT-SmartConnect - SMT1500IC - UPS 1500VA Cloud monitoring 8 | 4 407 zł |
APC SMT1500IC Smart-UPS Line Interactive 1500VA Tower 230V 8x IEC C13 outl | 3 841 zł |
APC Smart SMT1500IC UPS-APC-288 | 3 749 zł |
APC SMT1500IC zasilacz UPS Technologia line-interactive 1500 SMT1500IC | 4 272 zł |
UPS APC Smart-UPS 1500VA LCD 230V (SMT1500I) | 3 686 zł |
pokaż 12 ofert
Modyfikacje APC Smart-UPS 1500VA SMT1500I
Ceny na APC Smart-UPS 1500VA SMT1500I |
---|---|---|---|---|
APC Smart-UPS 750VA SMT750I 750 VA | od 1 919 zł | 13 oferty | ||
APC Smart-UPS 1500VA SMT1500I 1500 VA | od 3 686 zł | 18 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →