Zasilacz awaryjny (UPS) APC Smart-UPS 2200VA SMT2200I 2200 VA
Zdjęcia 3 |
APC Smart-UPS 2200VA SMT2200I 2200 VA |
|
Jak wybrać akumulator do UPSJakie są technologie akumulatorów do UPS, jak obliczyć ich wymaganą pojemność i prawidłowo uwzględnić prąd ładowania?
Jak obliczyć żywotność baterii sprzętu domowego i komputerowegoJak długo wytrzyma komputer warunkowy lub lodówka z zasilacza UPS podczas przerw w dostawie prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog APC 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele APC.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup APC Smart-UPS 2200VA SMT2200I 2200 VA
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
APC SmartUPS SMT2200IC 2.2kVA/1.98W Tower SmartConnect AUAPCL2TMTC2200 | 5 475 zł |
APC Smart SMT2200IC UPS-APC-298 | 6 400 zł |
APC SmartUPS SMT2200IC 2.2kVA/1.98W Tower SmartConnect 45254 | 5 475 zł |
Zasilacz awaryjny APC SMT2200IC 2200VA | 7 073 zł |
APC SmartUPS SMT2200IC 2.2kVA/1.98W Tower SmartConnect 45254 | 5 475 zł |
pokaż 7 ofert
PodobnePorównaj w tabeli →