Zasilacz awaryjny (UPS) CyberPower BR1000ELCD-FR 1000 VA
CyberPower BR1000ELCD-FR 1000 VA |
|
Gniazda francuskie Schuko typ E (z pinem)
Jak wybrać akumulator do UPSJakie są technologie akumulatorów do UPS, jak obliczyć ich wymaganą pojemność i prawidłowo uwzględnić prąd ładowania?
Jak obliczyć żywotność baterii sprzętu domowego i komputerowegoJak długo wytrzyma komputer warunkowy lub lodówka z zasilacza UPS podczas przerw w dostawie prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog CyberPower 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele CyberPower.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup CyberPower BR1000ELCD-FR 1000 VA
Wszystkie ceny 16 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
UPS CyberPower BRICs LCD BR1000ELCD-FR 600 W 8 gniazdkach - nowy | 575 zł |
UPS CyberPower BR1000ELCD-FR 1000 VA | 631 zł |
CyberPower Zasilacz awaryjny UPS BR1000ELCD-FR 1000VA/600W AVR/LCD/8xFR/1x | 605 zł |
CyberPower BR1000ELCD-FR UPS-CBP-086 | 649 zł |
CyberPower Zasilacz awaryjny UPS BR1000ELCD-FR 1000VA/600W AVR/LCD/8xFR/1x | 605 zł |
pokaż 11 ofert
Modyfikacje CyberPower BR1000ELCD-FR
Ceny na CyberPower BR1000ELCD-FR |
---|---|---|---|---|
CyberPower BR700ELCD-FR 700 VA | od 438 zł | 31 oferta | ||
CyberPower BR1000ELCD-FR 1000 VA | od 568 zł | 17 oferty | ||
CyberPower BR1200ELCD-FR 1200 VA | od 759 zł | 22 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →