Zasilacz awaryjny (UPS) Eaton 5PX 3000I RT3U 3000 VA
Eaton 5PX 3000I RT3U 3000 VA |
|
Jak wybrać akumulator do UPSJakie są technologie akumulatorów do UPS, jak obliczyć ich wymaganą pojemność i prawidłowo uwzględnić prąd ładowania?
Jak obliczyć żywotność baterii sprzętu domowego i komputerowegoJak długo wytrzyma komputer warunkowy lub lodówka z zasilacza UPS podczas przerw w dostawie prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Eaton 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Eaton.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Eaton 5PX 3000I RT3U 3000 VA
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Eaton 5PX3000IRT3UG2 uninterruptible power supply UPS Line-Interactive 300 | 10 290 zł |
Eaton Zasilacz awaryjny 5PX 3000i RT3U G2 3000VA / 3000W AUEATL2U5PX2300 | 10 418 zł |
Eaton Zasilacz awaryjny 5PX 3000i RT3U G2 3000VA / 3000W 69982 | 10 418 zł |
Eaton 5PX 3000i RT3U G2 5PX3000IRT3UG2 | 8 672 zł |
pokaż 6 ofert
PodobnePorównaj w tabeli →