Zasilacz awaryjny (UPS) Eaton 5SC 1500IR 1500 VA
Eaton 5SC 1500IR 1500 VA 1000 VA1500 VA |
|
Jak wybrać akumulator do UPSJakie są technologie akumulatorów do UPS, jak obliczyć ich wymaganą pojemność i prawidłowo uwzględnić prąd ładowania?
Jak obliczyć żywotność baterii sprzętu domowego i komputerowegoJak długo wytrzyma komputer warunkowy lub lodówka z zasilacza UPS podczas przerw w dostawie prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Eaton 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Eaton.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Eaton 5SC 1500IR 1500 VA
Wszystkie ceny 16 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Eaton 5SC 1500 IEC USV Rack 2U - Line-interactive bezprzerwowe zasilanie - | 3 321 zł |
Eaton 5SC1500IR 5SC UPS 1500VA / 1050W 8x C13 Outputs | 3 321 zł |
Eaton UPS 5SC 1500i Rack2U 5SC1500IR AUEATL2R5SC1501 | 4 789 zł |
Eaton 5SC 1500i Rack2U UPS-EAT-197 | 3 349 zł |
Eaton UPS 5SC 1500i Rack2U 5SC1500IR 40324 | 4 789 zł |
pokaż 11 ofert
Modyfikacje Eaton 5SC 1500IR
Ceny na Eaton 5SC 1500IR |
---|---|---|---|---|
Eaton 5SC 1000IR 1000 VA | od 3 069 zł | 11 oferty | ||
Eaton 5SC 1500IR 1500 VA | od 3 321 zł | 16 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →