Zasilacz awaryjny (UPS) Eaton 5SC 1000IR 1000 VA
Eaton 5SC 1000IR 1000 VA 1000 VA1500 VA |
|
Jak wybrać akumulator do UPSJakie są technologie akumulatorów do UPS, jak obliczyć ich wymaganą pojemność i prawidłowo uwzględnić prąd ładowania?
Jak obliczyć żywotność baterii sprzętu domowego i komputerowegoJak długo wytrzyma komputer warunkowy lub lodówka z zasilacza UPS podczas przerw w dostawie prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Eaton 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Eaton.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Eaton 5SC 1000IR 1000 VA
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Eaton 5SC 1000i Rack2U AUEATL2R5SC1001 | 3 772 zł |
Eaton 5SC 1000i Rack2U UPS-EAT-184 | 3 099 zł |
Eaton 5SC 1000i Rack2U 40323 | 3 772 zł |
Eaton 5SC 1000i Rack2U 5SC1000IR | 3 436 zł |
UPS Eaton 5SC 1000I RACK 2U (5SC1000IR) | 3 069 zł |
pokaż 6 ofert
Modyfikacje Eaton 5SC 1000IR
Ceny na Eaton 5SC 1000IR |
---|---|---|---|---|
Eaton 5SC 1000IR 1000 VA | od 3 069 zł | 11 oferty | ||
Eaton 5SC 1500IR 1500 VA | od 3 321 zł | 16 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →