Zasilacz awaryjny (UPS) Eaton 5P 650I Rack 1U 650 VA (5P650iR)
Zdjęcia 4 |
Eaton 5P 650I Rack 1U 650 VA 650 VA850 VA |
|
Jak wybrać akumulator do UPSJakie są technologie akumulatorów do UPS, jak obliczyć ich wymaganą pojemność i prawidłowo uwzględnić prąd ładowania?
Jak obliczyć żywotność baterii sprzętu domowego i komputerowegoJak długo wytrzyma komputer warunkowy lub lodówka z zasilacza UPS podczas przerw w dostawie prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Eaton 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Eaton.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Eaton 5P 650I Rack 1U 650 VA
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Eaton 5P650IR 5P UPS 650 VA 420 W Input: C14 Outputs: (4) C13 Rack 1U | 2 085 zł |
Eaton 5P 650i Rack1U UPS-EAT-153 | 2 399 zł |
Eaton 5P 650i Rack1U 5P650iR | 2 222 zł |
UPS Eaton 5P 650i (5P650iR) | 2 052 zł |
UPS 620VA/420W Line-interactive 4xIEC 320 C13 5P650i Rack1U 5P650iR | 2 370 zł |
Eaton 5p650ir Rack Ups Szary One Size / EU Plug Y711607/5P650IR | 2 324 zł |
Modyfikacje Eaton 5P 650I Rack 1U
Ceny na Eaton 5P 650I Rack 1U |
---|---|---|---|---|
Eaton 5P 650I Rack 1U 650 VA | od 2 052 zł | 6 oferty | ||
Eaton 5P 850I Rack 1U 850 VA | od 2 669 zł | 13 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →