Zasilacz awaryjny (UPS) Eaton 5P 1150I Rack 1U 1150 VA
Zdjęcia 4 |
Eaton 5P 1150I Rack 1U 1150 VA |
|
Jak wybrać akumulator do UPSJakie są technologie akumulatorów do UPS, jak obliczyć ich wymaganą pojemność i prawidłowo uwzględnić prąd ładowania?
Jak obliczyć żywotność baterii sprzętu domowego i komputerowegoJak długo wytrzyma komputer warunkowy lub lodówka z zasilacza UPS podczas przerw w dostawie prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Eaton 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Eaton.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Eaton 5P 1150I Rack 1U 1150 VA
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Eaton 5P 1150i Rack1U UPS-EAT-181 | 3 699 zł |
Eaton 5P 1150i Rack1U 5P1150iR | 3 704 zł |
UPS Eaton 5P 1150i (5P1150iR) | 3 587 zł |
ZASILACZ UPS EATON 5P 1150i Rack1U - DARMOWY PACZKOMAT OD 799zł | 4 561 zł |
Zasilacz UPS EATON 5P1150IR (Rack; 1150VA) | 4 561 zł |
pokaż 3 oferty
PodobnePorównaj w tabeli →