Zasilacz awaryjny (UPS) EVER Sinline RT XL 850 850 VA (W/SRTXRT-000K85/00)
Wideo 1Zdjęcia 5 |
EVER Sinline RT XL 850 850 VA |
|
Jest nisza na kartę rozszerzeń
Gniazda francuskie Schuko typ E (z pinem)
Jak wybrać akumulator do UPSJakie są technologie akumulatorów do UPS, jak obliczyć ich wymaganą pojemność i prawidłowo uwzględnić prąd ładowania?
Jak obliczyć żywotność baterii sprzętu domowego i komputerowegoJak długo wytrzyma komputer warunkowy lub lodówka z zasilacza UPS podczas przerw w dostawie prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog EVER 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele EVER.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup EVER Sinline RT XL 850 850 VA
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
EVER UPS SINLINE RT XL 850VA AUEVEL1USIRTX85 | 2 612 zł |
Ever Sinline RT XL 850 UPS-EVR-198 | 2 499 zł |
Zasilacz UPS EVER Sinline RT XL 850 | 2 499 zł |
EVER UPS SINLINE RT XL 850VA 37608 | 2 612 zł |
Zasilacz UPS EVER Sinline RT XL 850 | 2 499 zł |
pokaż 6 ofert
Wideo recenzje
PodobnePorównaj w tabeli →