Zasilacz awaryjny (UPS) EVER Sinline RT 2000 2000 VA (W/SRTLRT-002K00/00)
Zdjęcia 7 |
EVER Sinline RT 2000 2000 VA |
|
Gniazda francuskie
Jak wybrać akumulator do UPSJakie są technologie akumulatorów do UPS, jak obliczyć ich wymaganą pojemność i prawidłowo uwzględnić prąd ładowania?
Jak obliczyć żywotność baterii sprzętu domowego i komputerowegoJak długo wytrzyma komputer warunkowy lub lodówka z zasilacza UPS podczas przerw w dostawie prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog EVER 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele EVER.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup EVER Sinline RT 2000 2000 VA
Wszystkie ceny 17 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Ever SINLINE RT 2000 Interaktywność linii 2000 VA 1650 W 8 wyjśćy AC WSRTL | 4 079 zł |
SINLINE RT 2000 | 3 328 zł |
EVER UPS SINLINE RT 2000 AUEVEL2USIRT200 | 3 548 zł |
Ever Sinline RT 2000 UPS-EVR-195 | 3 349 zł |
Zasilacz UPS EVER Sinline RT 2000 | 2 900 zł |
pokaż 12 ofert
Modyfikacje EVER Sinline RT 2000
Ceny na EVER Sinline RT 2000 |
---|---|---|---|---|
EVER Sinline RT 1600 1600 VA | od 2 890 zł | 15 oferty | ||
EVER Sinline RT 2000 2000 VA | od 2 900 zł | 17 oferty | ||
EVER Sinline RT 3000 3000 VA | od 3 450 zł | 18 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →