Zasilacz awaryjny (UPS) EVER DUO 550 PL AVR USB 550 VA (T/DAVRTO-000K55/01)
Zdjęcia 4 |
EVER DUO 550 PL AVR USB 550 VA |
|
Gniazda francuskie Schuko typ E (z pinem)
Jak wybrać akumulator do UPSJakie są technologie akumulatorów do UPS, jak obliczyć ich wymaganą pojemność i prawidłowo uwzględnić prąd ładowania?
Jak obliczyć żywotność baterii sprzętu domowego i komputerowegoJak długo wytrzyma komputer warunkowy lub lodówka z zasilacza UPS podczas przerw w dostawie prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog EVER 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele EVER.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup EVER DUO 550 PL AVR USB 550 VA
Wszystkie ceny 16 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
UPS EVER DUO 550 PL AVR USB T/DAVRTO-000K55/01 TDAVRTO-000K5501 | 316 zł |
UPS Ever DUO Line-Interactive 550VA 330W AVR (T/DAVRTO-000K55/01) | 339 zł |
EVER Zasilacz UPS DUO 550 PL AVR USB T/DAVRTO-000K55/01 AUEVEL1TDAVR551 | 321 zł |
EVER Zasilacz UPS DUO 550 PL AVR USB T/DAVRTO-000K55/01 69085 | 321 zł |
Zasilacz awaryjny EVER T/DAVRTO-000K55/01 550VA | 382 zł |
pokaż 11 ofert
PodobnePorównaj w tabeli →