Zasilacz awaryjny (UPS) EVER Powerline RT Pro 1000 1000 VA (T/PWPRRT-111K00/00)
Zdjęcia 5 |
EVER Powerline RT Pro 1000 1000 VA |
|
Jak wybrać akumulator do UPSJakie są technologie akumulatorów do UPS, jak obliczyć ich wymaganą pojemność i prawidłowo uwzględnić prąd ładowania?
Jak obliczyć żywotność baterii sprzętu domowego i komputerowegoJak długo wytrzyma komputer warunkowy lub lodówka z zasilacza UPS podczas przerw w dostawie prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog EVER 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele EVER.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup EVER Powerline RT Pro 1000 1000 VA
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
EVER UPS POWERLINE RT PRO 1kVA/1kW R2T AUEVEO2UPLRTPR1 | 2 874 zł |
Ever POWERLINE RT PRO 1000 UPS-EVR-286 | 2 699 zł |
UPS Ever Powerline RT PRO (T/PWPRRT-111K00/00) | 2 698 zł |
EVER UPS POWERLINE RT PRO 1kVA/1kW R2T 115668 | 2 874 zł |
Modyfikacje EVER Powerline RT Pro 1000
Ceny na EVER Powerline RT Pro 1000 |
---|---|---|---|---|
EVER Powerline RT Pro 1000 1000 VA | od 2 698 zł | 4 oferty | ||
EVER Powerline RT Pro 2000 2000 VA | od 3 799 zł | 7 oferty | ||
EVER Powerline RT Pro 3000 3000 VA | od 5 083 zł | 8 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →