Zasilacz awaryjny (UPS) EVER Powerline RT Pro 2000 2000 VA (T/PWPRRT-112K00/00)
Zdjęcia 7 |
EVER Powerline RT Pro 2000 2000 VA |
|
Jak wybrać akumulator do UPSJakie są technologie akumulatorów do UPS, jak obliczyć ich wymaganą pojemność i prawidłowo uwzględnić prąd ładowania?
Jak obliczyć żywotność baterii sprzętu domowego i komputerowegoJak długo wytrzyma komputer warunkowy lub lodówka z zasilacza UPS podczas przerw w dostawie prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog EVER 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele EVER.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup EVER Powerline RT Pro 2000 2000 VA
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Ever UPS POWERLINE RT PRO 2000 Podwójnej konwersji online 2 kVA/2 kW TPWPR | 4 897 zł |
EVER UPS POWERLINE RT PRO 2kVA/2kW R2T AUEVEO2UPLRTPR2 | 4 041 zł |
Ever POWERLINE RT PRO 2000 UPS-EVR-287 | 3 799 zł |
EVER UPS POWERLINE RT PRO 2kVA/2kW R2T 115669 | 4 041 zł |
Modyfikacje EVER Powerline RT Pro 2000
Ceny na EVER Powerline RT Pro 2000 |
---|---|---|---|---|
EVER Powerline RT Pro 1000 1000 VA | od 2 698 zł | 8 oferty | ||
EVER Powerline RT Pro 2000 2000 VA | od 3 799 zł | 4 oferty | ||
EVER Powerline RT Pro 3000 3000 VA | od 5 083 zł | 8 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →