Zasilacz awaryjny (UPS) EVER Powerline RT PLUS 6000 6000 VA (T/PWPLRT-116K00/00)
Zdjęcia 3 |
EVER Powerline RT PLUS 6000 6000 VA 6000 VA10000 VA |
|
Jak wybrać akumulator do UPSJakie są technologie akumulatorów do UPS, jak obliczyć ich wymaganą pojemność i prawidłowo uwzględnić prąd ładowania?
Jak obliczyć żywotność baterii sprzętu domowego i komputerowegoJak długo wytrzyma komputer warunkowy lub lodówka z zasilacza UPS podczas przerw w dostawie prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog EVER 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele EVER.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup EVER Powerline RT PLUS 6000 6000 VA
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Powerline RT Plus 6000 | 5 532 zł |
EVER Zasilacz awaryjny UPS POWERLINE RT Plus 6000 AUEVEO3UPLRTP06 | 5 597 zł |
Ever POWERLINE RT PLUS 6000 ( bez baterii ) UPS-EVR-257 | 5 890 zł |
EVER Zasilacz awaryjny UPS POWERLINE RT Plus 6000 48237 | 5 597 zł |
EVER Zasilacz awaryjny UPS POWERLINE RT Plus 6000 48237 | 5 597 zł |
pokaż 5 ofert
Modyfikacje EVER Powerline RT PLUS 6000
Ceny na EVER Powerline RT PLUS 6000 |
---|---|---|---|---|
EVER Powerline RT PLUS 6000 6000 VA | od 5 299 zł | 10 oferty | ||
EVER Powerline RT PLUS 10000 10000 VA | od 8 099 zł | 2 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →