Zasilacz awaryjny (UPS) EVER ECO Pro 1200 AVR CDS 19" 2U 1200 VA (W/EAVRRM-001K20/00)
EVER ECO Pro 1200 AVR CDS 19" 2U 1200 VA |
|
Gniazda francuskie Schuko typ E (z pinem)
Jak wybrać akumulator do UPSJakie są technologie akumulatorów do UPS, jak obliczyć ich wymaganą pojemność i prawidłowo uwzględnić prąd ładowania?
Jak obliczyć żywotność baterii sprzętu domowego i komputerowegoJak długo wytrzyma komputer warunkowy lub lodówka z zasilacza UPS podczas przerw w dostawie prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog EVER 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele EVER.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup EVER ECO Pro 1200 AVR CDS 19" 2U 1200 VA
Wszystkie ceny 18 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Ever ECO Pro 1200 AVR CDS Interaktywność Liniowa 1200 VA 780 W 3 Wyjście A | 1 540 zł |
EVER UPS ECO Pro 1200 AVR CDS 19" 2U AUEVEL2REPRAVR1 | 1 331 zł |
Ever Eco Pro 1200 AVR CDS 19'' 2U UPS-EVR-235 | 1 229 zł |
Zasilacz UPS EVER Eco Pro 1200 AVR CDS | 1 258 zł |
EVER UPS ECO Pro 1200 AVR CDS 19" 2U 41444 | 1 331 zł |
pokaż 13 ofert
Modyfikacje EVER ECO Pro 1200 AVR CDS 19" 2U
Ceny na EVER ECO Pro 1200 AVR CDS 19" 2U |
---|---|---|---|---|
EVER ECO Pro 700 AVR CDS 19" 2U 700 VA | od 1 029 zł | 17 oferty | ||
EVER ECO Pro 1000 AVR CDS 19" 2U 1000 VA | od 1 174 zł | 18 oferty | ||
EVER ECO Pro 1200 AVR CDS 19" 2U 1200 VA | od 1 229 zł | 18 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →